Kim jestem?

Nazywam się Natalia Mialik i przez blisko 10 lat zmagałam się z brakiem miesiączki przechodząc przez wszystkie jego etapy. Od początkowej radości z "pozbycia się comiesięcznego problemu", aż po nieudane próby przywracania miesiączki lekami, "zdrową" dietą oraz suplementami i superfoodami. 

Dopiero lektura książki "No period. Now what?" dr Rinaldi uświadomiła mi, że wszystkie moje próby nie miały prawa się udać, bo zabrakło kilku istotnych kroków. 

Zaczęłam dzielić się moimi doświadczeniami odzyskiwania okresu na Instagramie, co uświadomiło mi, że brak miesiączki to powszechny problem, o którym niewiele osób mówi. To skłoniło mnie do przetłumaczenia i wydania książki na język polski. I tak powstał poradnik "Nie mam okresu. Co teraz?", który jest kluczem do odzyskania okresu, płodności i zdrowia. 

Moją misją jest budowanie świadomości wokół zaburzeń miesiączkowania i idącymi często w parze zaburzeniami odżywiania. Chcę złamać tabu, aby brak miesiączki nie był samotnym, wstydliwym doświadczeniem. Chcę pokazać kobietom, jak również lekarzom endokrynologom i ginekologom, że brak miesiączki nie musi oznaczać wieloletniej terapii hormonalnej. Chcę pomóc kobietom odzyskać wolność i zdrowie na wielu płaszczyznach ich życia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl